otsi
 
   
Väravad Prindi

Väravad jagunevad põhiliselt kahte liiki – liugväravad ja tiibväravad, samasse kategooriasse kuuluvad tavaliselt ka jalgväravad.

 

Tiibväravad võivad avaneda sisse või välja. Reguleeritavate hingede kasutamine annab võimaluse väravaid lihtsalt ja ilma suurema vaevata vajadusel reguleerida.

 

Millist väravat eelistada? Hinna poolest on liugvärav konstruktsioonilise keerukuse tõttu kallim, kuid eriti mootoriga varustatult on väheste liikuvate osade vähesus eeliseks. Kinnised laagrid ei vaja mingit erihooldust ja avanemine küljele vajab suhteliselt vähe ruumi ehk siis ava + 0,3 x ava mõõt. Eeldab siiski eelnimetatud miinimum vaba ruumi värava külgliikumiseks. Samuti nagu metallpostide puhul on vajalik ka väravate korralik kaitse korrosiooni eest. Meie poolt pakutavad väravad on reeglina kuumtsingitud, mille järel on vastavalt kliendi soovil võimalik värav värvida sobivat tooni pulbervärviga.

 

Väravate pildigalerii

   
Eritex Invest OÜ - Allika tee 16, Alliku, Saue vald 76401   Telefon: +372 6 552 713   Faks: +372 6 552 719   E-post: eritex@eritex.ee