Piirdeaiad ja väravad

Aastast 2000 alustasime fassaadipiirete ja nende elementide tootmist ning paigaldust. Kogenud meeskond ja oma tootmisbaas võimaldavad meil valmistada erinevaid tüüpi aedu ja väravaid. Aastate jooksul kogunenud teadmiste abil suudame paremini mõista meie klientide soove ja leida igaühele neist parima hinna-kvaliteedi suhte. Oleme täiustanud tehnilisi lahendusi ja samas säilitanud heas mõttes konservatiivse lähenemise oma töödes.

Meie poolt pakutavatest elementidest aia ehitamisel on rida eeliseid – alates hinnast kuni paigalduse lihtsuse ja kiiruseni. Samas võimaldab aiaelementides kasutatav pressbetoon ka väga eksklusiivseid lahendusi, mille näidiseid leiab meie tehtud tööde galeriist. Korralik ja nägus piirdeaed on Teie maja visiitkaart ning peaks olema üks osa tervikust, mis lisab väärtust mitte ainult Teie majale vaid ka ümbruskonnale.

Ehk siis nagu meie slogan ütleb … kui kodu saab alguse piirdeaiast … oleme kindlaks ja usaldusväärseks partneriks nii meie vanadele kui ka uutele klientidele.